‘’Alsan Matbaa sahibi değerli ağabeyim Musa Yaman’ı ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ederiz. Hedeflerimize yürüdüğümüz bu yolda Biriz,Beraberiz.’’
Altso Başkan Adayı Bilal Gömeç Alsan Matbaa Sahibi Musa Yaman İle Birlik Beraberlik Mesajı Verdi
Seçime sayılı günler kala Bilal Gömeç yeni isimler ile yoluna devam ediyor. Yeni Hafta’nın ilk ziyaretinde Alsan Matbaa sahibi Musa Yaman ile bir araya geldi. Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
26 Eylül 2022 Pazartesi 10:49
![Altso Başkan Adayı Bilal Gömeç Alsan Matbaa Sahibi Musa Yaman İle Birlik Beraberlik Mesajı Verdi](https://www.alanyanethaber.com/images/haberler/2022/09/altso_baskan_adayi_bilal_gomec_alsan_matbaa_sahibi_musa_yaman_ile_birlik_beraberlik_mesaji_verdi_h2905_af2cb.jpg)