Alanya Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen şenliğe ve Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Alanya Uluslararası Bisiklet festivaline Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Protokol üyeleri, gençler ve birçok vatandaş katıldı
Kestel kamp alanından başlayan bisiklet turu Kaymakam Ürkmezer, Başkan Yücel, Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı ve yüzlerce bisiklet severin Tosmur – Yalı Taksi -Anıt -Damlataş Caddesi istikametinden Kızılkule önüne kadar pedal çevirmesiyle son buldu.
Etkinlik sonunda Kaymakam Ürkmezer, Başkan yücel ve protokol üyeleri bisiklet severlerle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.