Alanya Kültür Merkezinde gerçekleştirilen sergiye Kaymakam Ürkmezer ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan, Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner, ALKÜ Üniversitesi Rektör Yardımcıları, Dekanlar , Bölüm Başkanları, Alanya Mimarlar Odası Başkanı Gülderen Toprak ve Üniversite öğrencileri katıldı.
Programda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ), Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesinin ilk mezunlarının, 2022-2023 Bahar yarı yılı sonunda eğitim hayatları boyunca yaptıkları eserler sergilendi . Emek ve çalışmalarından dolayı öğrencileri tebrik eden Kaymakam Ürkmezer Rektör Kenan Ahmet Türkdoğan ve Rektör Mesut Güner ile birlikte sergi alanını gezerek öğrencilerin yapmış olduğu eserleri inceledi.